Dil Seçiniz
Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Sanayi, SANAYİ MAH. 60262, Nolu Cd NO:43/1, 27110 Şehitkamil/Gaziantep

İLETİŞİM

Hakkımızda

Hakkımızda

Rasus Türkiye LTD. ŞTİ

Kurulduğu günden bu yana temizlik kozmetik ve kişisel bakım ürünleri üretimi yapan RASUS KİMYA TEMİZLİK VE KOZMETİK 2020 yılı itibari dünya standartlarında, sağlığa zarar vermeyen, çevreye dost ve insan hayatını kolaylaştıran kişisel bakım ve temizlik ürünleri üretmektir. Hedefimiz ise; kaliteli ürünleri uygun fiyata tüketiciyle buluşturmaktır.

Ar- Ge ve Üretim departmanımız, alanında uzman kimyager ve başarılı mühendislerden oluşmaktadır.

Sürekli gelişen dünya trendleri ve teknolojilerinin izinden giderek, üstün kalite anlayışı ve insan sağlığını hedef gözeterek ürettiğimiz ürünler, kısa sürede insanların hayatlarının birer parçası olmuştur. Bu nedenle; ürünlerimizi tüketicilerin öneri ve tercih sebeplerini baz alarak, her zaman daha kaliteli, daha sağlıklı ürünler üreterek, insanların hayatlarını her zaman kolaylaştırmak istemekteyiz. Tüm çalışmalarımız; dünya genelinde en çok tercih edilen markalar arasında olmak hedefiyle yapılmaktadır.Vizyon

Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kaliteli, hesaplı ve yeni ürünlerle sektöründe lider firma olmaktır.

 

 

Misyon

Tüketici memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için, “sürekli gelişim ve sürekli değişim” ilkeleri ile AR&GE çalışmalarına devam etmektedir. Bunun sonucunda oluşturulan kalite standartlarını uygulayarak kimya sektörüne innovatif yeni ürünler ve hammaddeler kazandırmaktır.